Otvorené 365 dní v roku: 5:00 - 23:00 hod.

Categories
Contacts

TOP miesto pre maximálny výkon a najrýchlejší osobný progres!

GYM CLUB HARMINCOVA

Vyskúšaj GYM CLUB Harmincova, otvorený takmer non-stop,

5:00 - 23:00 hod./365dní v roku

GYM CLUB je tu pre všetkých, ktorí chcú využiť to najepšie, čo fitness svet ponúka a pre tých, ktorí preferujú aktívny životný štýl pre udržanie svojho zdravia, vitality a mladosti.
Vieme, že si k nám návštěvníci chodia poriadne zacvičiť, hlavne aktívne psychicky oddýchnuť a preto sa snažíme GYM CLUB neustále vylepšovať, aby Vám náš personál -tréneri a prostredie pomohlo k výsledkom Vášho úsilia – snaženia.
GYM club si zakladá na ústretovom prístupe ku klientom, skvelej atmosfére (i medzi členmi), maximálnom pohodlí a komforte pri cvičení, k nemu už neodmysliteľne patrí súkromie.

BEZ ČAKANIA

Obmedzený počet aktívnych členov klubu zabezpečuje cvičenie bez potreby čakania na uvoľnenie stanovišťa/stroja, preto priestory fitnes klubu nie sú nikdy preplnené.

Každý má prostredníctvom Applikácie i-Club on-line info o počte cvičiacich členov v klube, o svojej návštevnosti a platnosti/zakúpení členstva.

Udržiavanie poriadku je samozrejmosťou a je jedným z hlavných a prísnych pravidiel členstva. Pred opustením stanovišťa je každého povinnosťou skontrolovať kotúče a náčinie, ktoré je po každom cvičení riadne odložené na svoje pôvodné určené miesto.
Výborne si u nás zacvičí každý bez rozdielu pohlavia, spoločenského postavenia, veku, hmotnosti, kondície a bez ohľadu na to, či je pokročilý/á alebo len s cvičením začína.

Profesionálny fitnes klub v Bratislave

Príďte si vyskúšať na vlastnej koži jedinečné stroje a vybavenie profesionálneho fitnes klubu v Bratislave a širokom okolí.

S radosťou uspokojíme všetky potreby kondičných športovcov, skalných/verných fanúšikov tvrdých a silových tréningov, profesionálnym športovcom a milovníkom vytrvalostných športov.
Veríme, že GYM CLUB, tréningové centrum vybraných strojov od svetových renomovaných výrobcov
pt-client-img pt-client-img
pt-client-img pt-client-img
pt-client-img pt-client-img
pt-client-img pt-client-img
pt-client-img pt-client-img
pt-client-img pt-client-img
pt-client-img pt-client-img
pt-client-img pt-client-img
pt-client-img pt-client-img
sa stane od prvej návštevy Vaším druhým domovom.

Otváracie hodiny

Pre členov klubu otvorené denne vrátane akýchkoľvek sviatkov

5:00 – 23:00 hod. / 365dní v roku

Pre osobných trénerov možnosť využitia mŕtvych hodín na skupinové a individuálne multi-tréningy, *prostredníctvom aplikácie i-Club štatistika návštevnosti a info “online” o počte cvičiacich členov v klube. 

Vybavenie