Otvorené 365 dní v roku: 5:00 - 23:00 hod.

Categories
Contacts

TOP miesto pre maximálny výkon a najrýchlejší osobný progres!

GYM CLUB HARMINCOVA

Vyskúšaj GYM CLUB, otvorený takmer non-stop,

365dní v roku
5:00 - 23:00 hod.

GYM CLUB je tu pre všetkých, ktorí chcú využiť to najepšie, čo fitness svet ponúka a pre tých, ktorí preferujú aktívny životný štýl pre udržanie svojho zdravia, vitality a mladosti.

Vieme, že si k nám návštěvníci chodia poriadne zacvičiť, hlavne aktívne psychicky oddýchnuť a preto sa snažíme GYM CLUB neustále vylepšovať, aby Vám náš personál -tréneri a prostredie pomohlo k výsledkom Vášho úsilia – snaženia.
GYM club si zakladá na ústretovom prístupe ku klientom, skvelej atmosfére (i medzi členmi), maximálnom pohodlí a komforte pri cvičení, k nemu už neodmysliteľne patrí súkromie.

BEZ ČAKANIA

Obmedzený počet aktívnych členov klubu zabezpečuje cvičenie bez potreby čakania na uvoľnenie stanovišťa/stroja, preto priestory fitnes klubu nie sú nikdy preplnené.

Každý má prostredníctvom Applikácie i-Club on-line informácie o počte cvičiacich členov v klube, o svojej návštevnosti a platnosti/o zakúpení členstva.

Udržiavanie poriadku je samozrejmosťou a je jedným z hlavných a prísnych pravidiel členstva. Pred opustením stanovišťa je každého povinnosťou skontrolovať si po sebe kotúče a náčinie, ktoré je po každom cvičení riadne odložené na svoje pôvodné a určené miesto.

Výborne si u nás zacvičí každý bez rozdielu pohlavia, spoločenského postavenia, veku, hmotnosti, kondície a bez ohľadu na to, či je pokročilý/á alebo len s cvičením začína.

CHYSTÁŠ SA K NÁM PO PRVÝKRÁT? PORADÍME TI, AKO NA TO A NA ČO NEZABUDNÚŤ.

ČO SI SO SEBOU ZOBRAŤ?

Na tréning odporúčame zvoliť pohodlné športové oblečenie, čistú športovú obuv rozdielnu od tekj, v ktorej si prišiel, uterák.

Vlastná hudba

V našom klube hrá hudba, ktorá zvýši tvoj výkon. Vieme, že každého motivuje niečo iné. Preto si so sebou pokojne zober slúchadlá a pusti si to, čo ťa posunie k najlepším výsledkom. Rešpektuj však pri tom svoje okolie a neruš ostatných. 

music

FREE WIFI STREAM

Vybavenie

ČO AK NEVIEM AKO S CVIČENÍM ZAČAŤ?

Túžiš pribrať, schudnúť, vyformovať svoju postavu alebo zlepšiť si fyzickú kondíciu ?

Nemáš žiadne skúsenosti ?

Cítiš sa v klube stratený/á a nevieš ako cvičiť?

Vyskúšaj našich osobných trénerov so skúsenosťami pre osobný progres, ktorí ti pomôžu so správnou technikou pri cvičení.

Osobný tréner so skúsenosťami Vám vždy s ochotou poradí s obsluhou našich strojov. 

1. tréning s poradenstvom pre neskúsených nováčikov zadarmo. 

Pre externých osobných trénerov možnosť využitia mŕtvych hodín na skupinové a individuálne multi-tréningy, *prostredníctvom aplikácie i-Club  “online” informácie o počte cvičiacich členov v klube. 

Profesionálny fitnes klub v Bratislave

Príďte si vyskúšať na vlastnej koži jedinečné stroje a vybavenie profesionálneho fitnes klubu v Bratislave a širokom okolí.

S radosťou uspokojíme všetky potreby kondičných športovcov, skalných/verných fanúšikov tvrdých a silových tréningov, profesionálnym športovcom a milovníkom vytrvalostných športov.
Veríme, že GYM CLUB, tréningové centrum vybraných strojov od svetových renomovaných výrobcov
sa stane od prvej návštevy Vaším druhým domovom.

DAJTE NÁM FOLLOW (sledovanie) NA FB ALEBO INSTAGRAME, NAPÍŠTE SPRÁVU "SLEDUJEM GYM CLUB"

A získajte vstup ZDARMA. 🙂

KONTAKT

GYM CLUB
Harmincova 3
841 01 Bratislava - Dúbravka

0903 404 999

info@gymclub.sk

ORVÁRACIE HODINY

365 dní v roku
5:00 – 23:00 hod.

Zodpovedná osoba: 
Igor Marcina 
manažér
idzi999@gmail.com

Potrebujete poradiť?